MDK yöntemi, ameliyatsız hemoroid fiyatları arasından son derece alternatif ve makul fırsatlar sunarken bireyin tekrar tekrar basur ameliyatı olarak yeniden zahmete ve masrafa girmesini ortadan kaldırmaktadır.

Ameliyatsız Hemoroid Tedavisi Fiyatları

Ameliyatsız hemoroid tedavisinde MDK yöntemi; Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt tarafından gerçekleştirilen ve hemoroidal dokunun evresine bağlı olarak lazer, radyofrekans veya her ikisinin de kullanılarak bireyin ağrı, sızı, yanma veya işlem sonrası oluşabilecek semptomlara kabül edilebilinen sınırlarda maruz kalarak bu hastalıktan kurtulmasına olanak sağlayan son teknoloji basur tedavisidir.

Geleneksel hemoroid tedavilerine nazaran hastanın yaşam kalitesini önemli ölçüde artıran bu yöntem sayesinde 15 dakika içerisinde hemoroide elveda diyebilirsiniz. Hastaların son derece etkili ve kesin sonuçlar alabileceği ameliyatsız hemoroid tedavisi fiyatları MDK yöntemi ile hem daha sağlıklı hem de daha hesaplı. Çünkü işe dönüş günlük hayata daha çabuk adapte olabilirler.

Hemoroid Tedavi Fiyatları

Birçok hemoroid hastası, geleneksel hemoroid ameliyatlarından istediği sonucu alamamasından dolayı büyük endişe duyarken bireyler hem basit hem de kısa sürede kesin sonuç alabileceği MDK yöntemini tercih etmektedir. Sıradan bir basur ameliyatında uygulanan prosedürlerin ve masrafların yanı sıra bireyin yaşam kalitesini en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen MDK yöntemi, ameliyatsız hemoroid fiyatları arasından son derece alternatif ve makul fırsatlar sunarken bireyin tekrar tekrar basur ameliyatı olarak yeniden zahmete ve masrafa girmesini ortadan kaldırmaktadır.

Günümüzde son derece yaygın görülen hemoroid, uygun tedavi yöntemlerinin yapılmaması durumunda şiddetini arttırabileceği gibi çeşitli sağlık sorunlarının oluşumuna da sebep olabilir.

Tedavi öncesi her bireyin en etkili sonucu alabilmek için doktor kontrolünden geçerek hastalığının türü hakkında kesin tanının konması gerekmektedir. Evreleme işleminin tamamlanmasının ardından hastaya lazer, radyofrekans veya her ikisinin kombinasyonu uygulanarak hemoroidli doku ortadan kaldırılabilmektedir.

Hemoroid tedavisi fiyatları her hastaneye göre farklılık gösterse de bu hastalıktan ağrısız ve sızısız 15 dakika içerisinde kurtulmanıza olanak sağlayan MDK yöntemi sayesinde tek işlemde en etkili sonucu alabilirsiniz. 2021 hemoroid tedavi fiyatları göz önüne alındığında MDK yöntemi tedavilerine 2020 hemoroid fiyatları üzerinden devam ederken hastaların en kısa süre içerisinde bu durumdan kurtulmasına olanak sunmaktadır.

Ameliyatsız Hemoroid Tedavisi Nedir?

Halk arasında basur veya mayasıl olarak da bilinen hemoroid, rektal bölgedeki şişkin doku ve kan damarları olarak bilinmektedir. Anüs ve rektumun genişlemiş ya da varisli damar şeklini alması sonucunda ortaya çıkan bu hastalık, ayrı ayrı veya kombinasyon halinde ortaya çıkabilmektedir. İç ve dış olmak üzere iki farklı türde görülen hemoroid hastalığı, genellikle kronik kabızlık, ıkınma, hamilelik, ağır yük kaldırma ve çeşitli beslenme tıbbi tedavilerden doğabilecek yan etkilere bağlı olarak ortaya çıkabilir.

Ameliyatsız hemoroid tedavisi, basur hastalarında hemoroidal dokunun radyofrekans veya lazer yöntemleri kullanılarak alınması prosedürüdür. Tedavi sırasında sorunlu damarı ısıtmak için medikal lazer kullanılır. Bu işlem sırasında hemoroidal doku çöker ve parçalanır. İşlem sırasında hasta daha az ağrı, sızı veya sancı hissetmektedir.

Günümüzde geleneksel hemoroid ameliyatlarının yanı sıra çoğu hasta için sıklıkla tercih edilen ameliyatsız hemoroid tedavisi, MDK yöntemi ile 15 dakika içerisine tamamlanarak hastanın günlük yaşamına kaldığı yerden devam etmesine olanak sağlamaktadır.

Ameliyatsız hemoroid tedavisinde en sık uygulanan yöntemler arasında;

⦁ MDK Yöntemi
⦁ Lazer tedavisi,
⦁ Radyofrekans tedavisi,
⦁ Elektro cerrahi tedavisi,
⦁ Bant ligasyon tedavisi

Yukarıda belirtilen hemoroid tedavi yöntemleri, hastalığın evresine ve şiddetine bağlı olarak tek veya kombinasyon şeklinde uygulanabilmektedir.

Hemoroid Tedavisinde MDK Yöntemi

Birçok hemoroid hastası, geleneksel basur ameliyatlarında uygulanan cerrahi işlemlerden çekinmesinden veya korkmasından dolayı tedaviyi reddetmektedir. Bu durum hastalığın giderek rahatsız edici bir hal almasının yanı sıra son derece can yakıcı ve şiddetli semptomlara yol açabilmektedir. Özellikle makat bölgesinde kesi veya dikiş işleminin yapılmasını istemeyen bireyler, geleneksel hemoroid tedavilerini geri çevirerek hastalığın ilerlemesine neden olabilir. Neyse ki yeni nesil hemoroid tedavisi MDK yöntemi sayesinde hemoroidli bölgede hiçbir kesi veya dikiş işlemi yapılmadan radyofrekans veya lazer kullanarak hastalık kolayca kontrol altına alınabilir.

Ameliyatsız hemoroid tedavisinde çığır açan MDK yöntemi, Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt tarafından yapılan ve bireyin oldukça az ağrı, sızı, yanma oluşabilir ve ameliyat sonra oluşabilecek riskli komplikasyonlara maruz kalmadan 15 dakika içerisinde hemoroid hastalığından kurtulmasına olanak sağlayan bir yöntemdir. Geleneksel hemoroid ameliyatlarından çekinen bireyler için adeta bir umut kapısı olan bu yöntem, dakikalar içerisinde eski sağlığınıza kavuşmanıza olanak sağlar. 

Neden Biz?

⦁ MDK yöntemi ile iyileşme süresi oldukça kısadır.
⦁ Hasta, MDK yöntemi sonrasında oldukça az ağrı hissetmeden günlük yaşamına devam edebilir.
⦁ Hasta, MDK yöntemi ile ayakta tedavi edilerek 15 dakika içerisinde hemoroid hastalığından kurtulabilir.
⦁ Hasta, diğer hemoroid tedavilerine yüksek meblada ödemeler yapmak yerine tek işlemle kesin sonucu alabilir. 
⦁ Geçtiğimiz yılana nazaran 2021 hemoroid fiyatı MDK yöntemi ile herhangi bir ek masraf uygulanmadan devam etmektedir. 
⦁ Hasta, MDK yönteminde ağrı, kanama veya enfeksiyon riskini yok denecek kadar azaltır. 
⦁ Hasta, MDK yöntemi sırasında lokal anestezi veya sedasyon yöntemiyle narkozun yan etkilerinden korunur.
⦁ MDK yöntemi ile hemoroid tedavisi hemen her yaşta bireyde uygulanabilen son teknolojili ve kesim yapılmadığından anal bölgedeki kaslara zarar vermeyen en etkili prosedürdür. 

Yorum Yap